Radošais kvartāls «Provodņiks»

1. SĒRIJA – «Čau, Kikī!» / 16 min 10 s

Vasarai sākoties, Limbažos uzaugusī Undīne dodas uz Rīgu, lai krātu naudu biļetēm uz Luksemburgu – pēc vasaras viņa vēlas doties dzīvot pie sava drauga. Viņa ierodas savas brīvdomīgās tantes Daces dzīvoklī, kura sākumā ir neizpratnē par Undīnes lēmumu nestudēt. Arī viņas bērnības draugs Kristians nespēj izprast Undīnes ideju par brīvību, jaunību, cigaretēm un piedzīvojumiem.


2. SĒRIJA – «Girl, You Crazy!» / 14 min 8 s

Ir Undīnes pirmā darba diena krogā. Tur viņa iepazīstas ar divām kolorītām kolēģēm - Ulriku un Viktoriju. Šīs gaisīgās un vieglprātīgās dāmas jau pirmajā dienā aizvelk meiteni uz tipisku Rīgas ballīti, kurā «visiem viss ir tik ļoti vienalga, bet ar visiem vismaz var normāli patusēt». Pīpētavā Undīne satiek narkotiku dīleri Klāru, kura ar savu vēso atturīgumu iemieso visu, kas viņa jebkad ir vēlējusies būt.


3. SĒRIJA – «Nepanesamie Rīgas rīti» / 23 min 28 s

Nākamajā rītā pēc ballītes pie Paulas Undīne nokavē darbu un, arī ierodoties tajā, nav gluži lietojama. Viņa iziet uzsmēķēt un satiek virtuves palīgstrādnieku Ivo, kurš nav sevišķā sajūsmā par uzbāzīgo kolēģi. Pēcpusdienā, paģirām atkāpjoties, Undīne satiekas ar Kikī, kurš jūtas aizvainots, jo visu par Undīnes gaitām galvaspilsētā viņš uzzina pēdējais. Kikī ir vientuļš un ir gatavs vienas sarunas laikā kā sadusmoties, tā pielabināties, lai tikai paturētu Undīni savā tuvumā. Vakarā pēc strīda ar Kikī Undīnei uzraksta Klāra – meitene no ballītes. Pēc kāda laika atkal dodoties tusēt, viņa alkst satikt savu skaisto nepieejamību. Cenšoties saņemt drosmi, Undīne grimst arvien lielākā un lielākā reibumā.


4. SĒRIJA – «Kur sākas un beidzas leģendas» / 21 min 22 s

Pēc trakās iepriekšējās nakts ballītes Undīne pamostas svešā dzīvoklī, kur aizvada atklājumiem pilnu rītu. Kārtējo reizi savedusi sevi kārtībā un nolēmusi sākt jaunās Rīgas Undīnes jauno dzīvi, viņa dodas izbraucienā kopā ar kolēģi Ivo, kurš beidzot ir nolēmis nedaudz atvērties. Viņa iepazīst Rīgas smagā metāla mūziķu vidi, Ivo draugu – grupas «Deaf Frogs» kliķi –, kā arī pirmo reizi kādam no galvaspilsētas jaunajiem cilvēkiem atklāj Luksemburgas Damiana noslēpumu.


5. SĒRIJA – «Klusie ūdeņi tie dziļākie» / 17 min 42 s

Ir kārtējā darba diena krogā, un Undīne sāk arvien vairāk laika pavadīt, raugoties telefonā – viņa nododas mīlestības un abpusēju simpātiju pilnām sarunām ar Klāru. Kā Ulrika un Viktorija, tā arī Ivo uz šo komunikāciju noraugās ar aizdomām – tas galīgi neesot Klāras garā. Kaut kas neizprotams šajā padarīšanā, protams, jaušas, jo Klāra nav gatava ne sazvanīties, ne satikties ar Undīni. Kamēr Ivo mēģina viņu pārliecināt, ka jāveic izmeklēšanu, bravūrīgās draudzenes Undīnes un Ivo biežajās pīppauzēs saredz ko romantisku.


6. SĒRIJA – «Undīne... vispār» / 16 min 37 s

Ir Undīnes dzimšanas dienas ballīte, taču meitene nevar pilnībā izbaudīt savu draugu klātbūtni, jo Damians ir paziņojis par savu ierašanos Rīgā. Viņa cenšas savu mīļoto atturēt no ciemošanās dzīvoklī, tai pašā laikā mierinot histērisko Ulriku un uzklausot Viktorijas kritiku par izvēlēto mūziku. Ballītē ierodas arī Klāras kliķe, un beidzot Undīne ir spējīga ieraudzīt, ka patiesībā šai meitenei par viņu ir dziļi vienalga – pavei, viņa atvilkusi uz ballīti arī savu jauno draudzeni.


7. SĒRIJA – «No rest for the šmaras» / 22 min 13 s

Undīnes dzimšanas diena ir iezīmējusi vasaras beigu tuvošanos, un laimes meklētājai ir laiks posties uz Luksemburgu, tomēr viņa vairs nav droša, vai tiešām vēlas to darīt, tāpēc, pirms doties uz radu salidojumu Limbažos, Undīne steidz paklausīties kādu Ivo grupas mēģinājumu, klusībā cerot uz viņa viedo padomu šajā dilemmā.