Teātra studija «Kāpnes» ir jauniešu dibināta un uzturēta teātra apvienība, kas, eksperimentējot ar pieejamajiem līdzekļiem un zināšanām, veido izrādes un visādus citādus pekstiņus, kuri pašiem aktuāli. Piesaistot draugus un radus, ir tapuši jau četri projekti, taču nu «Kāpnēm» ir laiks augt – kabināt klāt jaunus pakāpienus un ielūkoties vēl neizpētītos dzīvokļos.

Tieši tāpēc aicinām mūsu komandai pievienoties ļaudis ar idejām, ambīcijām un vēlmi spēlēt teātri ne tikai uz dzīves, bet arī teātra skatuves. Tomēr meklējam ne tikai spēlētgribošos, bet arī tos, kam tuvāka ir aizskatuve vai teātra tehniskā un mākslinieciskā puse. Nosprausta vecuma ierobežojuma nav, taču pagaidām dalībnieku vecuma amplitūda ir no 16 līdz 22 gadiem, tamdēļ aicināti visi, kas šādā jaunības maksimālismā justos ērti.

Lai pievienotos mūsu pulkam, aizpildi zemāk atrodamo pieteikuma formu līdz 19. augustam. 24 stundu laikā pēc tās aizpildīšanas tu saņemsi apstiprinājuma e-pastu ar precīzu tikšanās laiku. Sarunas ar potenciālajiem biedriem aizņems aptuveni 15–20 minūtes un notiks 21. un 22. augustā Alksnāja ielā 16, Vecrīgā, taču, ja šie datumi tev jau ir aizsisti, varam vienoties par citu individuālu tikšanās laiku līdz vasaras beigām.

Ja vēl šaubies vai vēlies uzzināt, kas tad īsti esam par zvēru, aicinām apmeklēt mūsu izrādes «Gaidot Bodžanglu» un «Komēta nāk» 15. augustā. Jautājumu gadījumā vai tad, ja nesaņem apstiprinājuma e-pastu, raksti uz e-pastu info@tskapnes.com vai mūsu sociālo tīklu kontiem. Nāc uz mūsu kāpnēm spēlēties!